Blog / 2 gabinety terapeutyczne do Państwa dyspozycji

2 gabinety terapeutyczne do Państwa dyspozycji

Kochani, jeżeli nie udało Wam się jeszcze do nas zawitać, to z przyjemnością informujemy, że w naszym gabinecie są dostępne 2 pokoje terapeutyczne! ❤

Oznacza to, że nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjąć 2 wizyty jednocześnie zapewniając Wam spokój i ciszę (wskazane przy terapii), a także zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa. Pokoje są oczywiście na bieżąco odkażane i tym samym w pełni gotowe na Wasze wizyty ?

Ostatnie wydarzenia pokazały nam wszystkim jak ważne jest zdrowie. A bez niego niestety zbyt dużo nie zrobimy, dlatego nie bagatelizujmy żadnych objawów – nasz organizm często alarmuje nas, że coś się dzieje! ?

Pamiętajcie też, że aby podjąć odpowiednią i efektywną terapię, niezbędna jest odpowiednia diagnoza! W obu pokojach zapewniamy odpowiednie do tego narzędzia – między innymi najnowocześniejszą aparaturę Bicom Optima, analizator kwantowy Bio Quantum SYSTEM oraz pełne zestawy testów ?

Możemy ✅ zeskanować cały Wasz organizm, ✅ sprawdzić gruntownie co Wam dolega, a następnie ✅ dokładnie dopasować terapię konkretnie pod Wasz przypadek. Cofanie procesów chorobotwórczych nie musi się ograniczać jedynie do wizyty, bo ✅ damy Wam jeszcze garść przydatnych rad odnośnie naturalnych działań, które możecie stosować samemu. Przy tym ✅ wszystko dokładnie wytłumaczymy 😉

Dajcie sobie pomóc – zapraszamy do umówienia się na wizytę pod numerem telefonu: 608 492 223! ?

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 22 maja 2020