Blog / Umów się z nami na wizytę

Umów się z nami na wizytę

❄️Ferie właśnie dobiegają końca, a razem z nimi kończy się nasza zimowa przerwa ? Oznacza to, że już od jutra jesteśmy ponownie do Waszej dyspozycji! Bardzo nas to cieszy, bo nie będziemy ukrywać, że stęskniliśmy się za Waszymi wizytami ?

Zatem jeśli cały czas zbieracie się do tego, aby wziąć się za swoje zdrowie, to jest to odpowiedni moment! Tym bardziej, że wirusy nie śpią! I nie mówimy tutaj tylko o koronawirusie, bo mamy swoje rodzime wirusy, z których zagrożenia możemy nie zdawać sobie sprawy ?

Na myśli mamy tutaj głównie grypę! ☢️Wiecie, że według Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego (PZH) w pierwszych 2 tygodniach lutego zanotowano ponad 200 tysięcy przypadków zachorowań❗️ Oznacza to średnią dzienną zapadalność oszacowaną na 65,2 na 100 tys. ludności❗️ Co więcej w tym czasie odnotowano 4 przypadki śmiertelne z powodu, wydawać by się mogło, zwykłej grypy… Przerażające, prawda? ?

My nie czekamy, tylko stawiamy na profilaktykę zdrowotną. Jesteście z nami? Czekamy na Was od jutra pod numerem telefonu:
? 608 492 223

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 3 marca 2020