Blog / Raport analizatora kwantowego Bio- Quantum System

Raport analizatora kwantowego Bio- Quantum System

Analizator Kwantowy Bio Quantum SYSTEM pozwala na analizę naszego ciała. Dzięki niej otrzymujemy rozbudowany raport (ponad 100 stron!) zawierający ponad 37 informacji na temat naszego zdrowia. Co ważne znajduje się tam wynik badań w postaci oceny normowej, dokładne wskaźniki oraz opisy parametrów i wskazania.

Badanie trwa zaledwie kilka minut, a analizuje wszystkie najważniejsze parametry zdrowotne. Wystarczy podać podstawowe informacje takie jak wzrost, masę ciała, płeć oraz datę urodzenia.

Jak wygląda raport? Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z przykładowego raportu TUTAJ!

Należy pamiętać, że wyniki testu są jedynie orientacyjne i nie stanowią końcowej diagnozy. Są jednak bardzo dobrą podstawą do dalszej diagnozy, bowiem pokazują czemu powinniśmy się przyjrzeć bliżej. Tym bardziej, że często nie zwracamy na coś uwagi albo zwyczajnie nie odczuwamy dolegliwości w danym obszarze pomimo tego, że coś się zaczyna tam dziać. Często pozwala to na podjęcie leczenia już w początkowej fazie rozwoju danej choroby.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej jak wygląda analiza oraz jak się do niej przygotować, to oczywiście zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 608 492 223

Do usłyszenia i zobaczenia w naszym gabinecie od poniedziałku do soboty ❤️

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 29 listopada 2020