Blog / Postanowienia noworoczne? Możemy pomóc!

Postanowienia noworoczne? Możemy pomóc!

Nowy Rok to okazja do nowych wyzwań. Choć każdy moment jest dobry na zmiany, to właśnie postanowienia noworoczne są często symbolicznym i zarazem pierwszym krokiem do spełnienia swoich marzeń.

Zdrowie to podstawa naszego funkcjonowania, zatem postanowienia dotyczące dobrej formy są tymi najlepszymi 😉

Niestety bardzo duży procent osób (niemal 90%) ich nie dotrzymuje, dlatego spieszymy z pomocą w ich wytrwaniu!

1. Uzależnienia

Chcesz rzucić palenie? Masz problem z alkoholem?
Z przyjemnością przypominamy nasze poprzednie wpisy:
Rzucanie palenia metodą biorezonansu
Biorezonans w walce z alkoholizmem 

2. Odchudzanie

Marzenie o idealnej sylwetce to jedno z najczęstszych postanowień. Czy biorezonans może wspomóc odchudzanie? Oczywiście! Pisaliśmy o tym TUTAJ.

3. Ogólny stan zdrowia – pierwsza diagnoza

O przeglądzie organizmu wspominaliśmy już jakiś czas temu przy okazji jesieni (TUTAJ), jednak jest to świetny pomysł o każdej porze roku. Pamiętajcie, że o wiele łatwiej jest zapobiegać chorobom niż je leczyć.

Przeprowadzamy testy na: alergie pokarmowe i pyłkowe, pasożyty, bakterie, grzyby i wirusy, metale ciężkie, boreliozę i koinfekcje oraz hormonalne.

4. Terapie

Jeśli wiemy już co nam dolega warto wytrwać w terapii, żeby skutecznie pozbyć problemu. Trzeba pamiętać o tym, że biorezonans to proces, zatem często wymaga czasu, ale wszystko zależy od problemu i też samego organizmu Pacjenta.

Chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy serdecznie do kontaktu! Czekamy pod numerem telefonu: 608 492 223. Do zobaczenia!

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 12 stycznia 2022