Blog / Opinie naszych Pacjentów <3

Opinie naszych Pacjentów <3

Opinie naszych Pacjentów są dla nas niezwykle ważne!  Każdą uwagę bierzemy sobie do serca, bowiem one nas motywują, ale też pozwalają cały czas poprawiać jakość naszych usług ?

Niektóre opinie otrzymujemy od Was osobiście podczas wizyt, ale kilka osób było tak miłych, żeby podzielić się nimi oficjalnie i oto z dumą prezentujemy kilka z nich (pisownia oryginalna):

Skuteczna terapia, fachowa obsługa. Pani Agnieszka naprawdę wkłada serce aby pomóc każdemu pacjentowi. Polecam” (Pani Aneta)

Wspaniała p. Agnieszka, z bardzo dużym wyczuciem i umiejętnościami pomaga w beznadziejnym stanie. Podoba mi się, że zawsze jest zaangażowana, i szuka pomocy dla pacjenta.” (Pani Anna)

Trafiłam do gabinetu biorezonansu Pani Agnieszki z rozpaczą w sercu po wizytach u wielu lekarzy i po 4 antybiotykach, które nie pomogły. Już po pierwszej wizycie poczułam się dużo lepiej, a po drugiej już mogłam zacząć normalnie funkcjonować. Pani Agnieszka i jej terapia dała mi nadzieję na normalne życie. Cieszę się, że trafiłam w to miejsce i poznałam Panią Agnieszkę. Gdybym mogła dałabym tych gwiazdek dużo, dużo więcej. Serdecznie polecam!” (Pani Beata)

Bardzo sobie chwalę usługi świadczone przez Panią Agnieszkę. Nie dość, że są bardzo profesjonalnie to również kompleksowe – zawsze są połączone ze szczegółową konsultacją i dobrymi indywidualnymi radami (począwszy od diagnozy aż po zakończenie terapii). Tutaj czułam się naprawdę zadbana pod względem zdrowia 😉 Polecam!” (Pani Justyna)

Serdecznie polecam Gabinet. Jestem b. zadowolona z efektów terapii i pod wrażeniem wiedzy i zaangażowania P. Agnieszki? spróbujcie!” (Pani Basia)

Wiele lat zmagałam się z dolegliwościami, których przyczyny nie był w stanie zdiagnozować żaden lekarz. Na szczęście trafiłam do gabinetu Pani Agnieszki gdzie zostałam objęta fachowym leczeniem i z każdą wizytą wracam do zdrowia. Polecam wszystkim!” (Pani Ana)

Pani Agnieszka nie dość, że jest przesympatyczna to bardzo profesjonalna. Serdecznie polecam !” (Pani Angelika)

Polecam wszystkim to miejsce. To tu odnalazłam kierunek pozwalający rozpocząć moją walkę z przewlekłą boleriozą. Profesjonalna obsługa i rzetelną informacja podczas diagnozy. Otrzymałam pakiet informacji pozwalający mi podjąć działania w leczeniu dolegliwości. Jestem w trakcie terapii wspierającej mnie w leczeniu, która pomaga mi odzyskać sily i podnieść odporność zrujnowną przez lata niezdiagnozowanej podstępnej choroby” (Pani Justyna)

„Serdecznie polecam miejsce. Gabinet jest naprawdę najwyższej klasy, szybko znać efekty zabiegów, atmosfera jest relaksująca, sprzyja uleczeniu Pani Agnieszka wspaniała – zawsze uśmiechnięta, pozytywna, empatyczna i otwarta. Dysponuje wiedzą wykraczającą poza obsługę urządzenia, a sama posiada doświadczenie desperackiej drogi, aż do uleczenia córki, po latach poszukiwań przyczyny i (tej) skutecznej metody. polecam, polecam:) -warto dać szansę i się przekonać.” (Pani Eliza)

Za powyższe opinie baaardzo pięknie dziękujemy, również za podzielenie się nimi na forum! Niesamowicie się cieszymy, kiedy możemy Wam pomóc i ulżyć w cierpieniu! ❤️

Jeśli Wy również chcecie się podzielić swoją opinią na temat naszego Gabinetu to gorąco do tego zachęcamy ? Można to uczynić na naszym profilu na Facebooku (TUTAJ) lub na naszej wizytówce na Google. A jeżeli chcecie to zrobić dyskretniej, to pozostaje również droga mailowa: agnieszka.niemyjska@op.pl lub telefoniczna 608 492 223.

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 8 czerwca 2021