Blog / Dlaczego nie warto bagatelizować naszych dolegliwości?

Dlaczego nie warto bagatelizować naszych dolegliwości?

Polacy znani są raczej z tego, że większość unika jakiegokolwiek leczenia i robią to dopiero jak już muszą. Czasami chodzi o brak czasu, czasem o koszty, jeszcze innym razem o zwykły strach. Podobnie jest z profilaktyką i badaniami kontrolnymi ?

Jednak bywają sytuacje, że pomimo podjęcia leczenia na określoną przypadłość, w ostateczności nie wszystkie schorzenia znikają. Coś tam jeszcze boli, coś dolega, ale lekarze pomimo wielu poszukiwań, nie są stanie z niczym tego połączyć. Główna choroba została wyleczona i tyle… ?

Gdy przychodzi bezradność…

Wiele osób poddaje się i zwyczajnie przyzwyczaja się do nich. W rezultacie dolegliwości zostają z nimi na dłużej i znacząco obniżają komfort ich życia.

Należy jednak pamiętać, że takie bagatelizowanie objawów może doprowadzić do rozwoju innych, poważniejszych chorób, a nawet takich zagrażających życiu ?

Nasz organizm rozmawia z nami i informuje nas o różnych chorobach, ale nie zawsze bezpośrednio. Do tego każdy organizm to indywidualna jednostka i różnie może reagować.

Nie tylko ból musi świadczyć o tym, że coś się dzieje w naszym ciele. Czasami są mogą to być inne symptomy np. zmiany skórne, pojawienie się rozdrażnienia czy zaburzenia łaknienia.

⚠ A w rezultacie mogą one oznaczać najróżniejsze powody: pasożyty, bakterie, alergie, borelioza…

Taka niewiedza może być bardzo uciążliwa – czujemy, że coś się z nami dzieje niedobrego, ale nie możemy określić co to właściwie jest.

Czy rzeczywiście trzeba godzić się na życie w męczarniach?

Nie raz mówiliśmy o tym jak ważna jest odpowiednia diagnoza i właściwe określenie dolegliwości. Uważamy, że czekanie na nasilenie się objawów i diagnozowanie dopiero rozwiniętej choroby nie zawsze jest dobrym pomysłem. Zdecydowanie lepiej obserwować bacznie swój organizm i reagować od razu, gdy zaobserwujemy u siebie niepokojące sygnały.

Dysponujemy dla Państwa narzędziami, które zdecydowanie mogą w tym pomóc, ale wszelkie diagnozy zawsze poprzedzamy dokładnym wywiadem ?

Jak diagnozujemy?

Wspominaliśmy już wcześniej o analizatorze kwantowym ciała Bio- quantum system (TUTAJ!). To proste urządzenie działające w oparciu o przepływ energii w organizmie, które w szybki i bezbolesny sposób pokazuje nasz wstępny stan zdrowia. Dzięki niemu wiadomo, w którym kierunku wykonywać kolejne kroki.

Dalej pomocą służy nam diagnostyka biorezonansowa używaną przez nas aparaturą Bicom Optima, która ma niesamowite możliwości i jest bardzo szczegółowa. Umożliwia sprawdzenie tysięcy potencjalnie szkodliwych dla nas czynników i określić które narządy są osłabione! ?

Często słyszymy od naszych Pacjentów, że bardzo długo męczyli się szukając powodów swoich dolegliwości, a dzięki diagnozie i terapii w naszym gabinecie w końcu się od nich uwolnili. To dla nas najlepsza ocena i niesamowicie się cieszymy, że możemy Wam pomóc i ulżyć w cierpieniu! ❤️

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszamy serdecznie ?

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 15 sierpnia 2020