Blog / Jak wykorzystać okres kwarantanny dla swojego zdrowia?

Jak wykorzystać okres kwarantanny dla swojego zdrowia?

Kwarantanna dla większości z nas wiąże się ze znacznie większą ilością czasu spędzanego w domu ? Nie wiadomo kiedy taka sytuacja znowu się powtórzy, zatem wykorzystajmy ją maksymalnie jak się da – również dla zdrowia naszego i naszych bliskich! ?

Biorezonans należy do jednej z metod w medycynie niekonwencjonalnej, a osoby które już nas odwiedziły wiedzą, że często polecamy wspierające dla terapii inne naturalne metody typu suplementy i modyfikację diety ?

To sposoby, które można wykorzystywać samemu w domowym zaciszu, a w naturze istnieje wiele składników, które mogą pomóc w naszych dolegliwościach, a nawet naszemu portfelowi ?

Pamiętajmy jednak, że wszystko należy robić z głową, bo nawet zioła w nieodpowiednich kombinacjach i ilościach mogą nam zaszkodzić ☝
Dlatego zachęcamy do tego, żeby wykorzystać ten czas w domu na naukę, bo naprawdę wiele możemy zdziałać samemu, choć nie zawsze możemy zdawać sobie z tego sprawę ?

Oczywiste jest, że w trakcie izolacji możemy odczuwać nudę i stres, dlatego starajmy się rozsądnie wykorzystać ten czas zarówno dla zdrowia fizycznego jak i psychicznego! Tym bardziej, że możemy to robić sami albo wspólnie z domownikami ?‍❤‍?

? Gotowanie zbilansowanych posiłków, napary ziołowe zamiast leków, naturalne kosmetyki bez szkodliwych składników i parabenów, aktywność fizyczna podczas treningów online

? To tylko kilka propozycji z naszej strony, które mogą znacznie wpłynąć na poprawę naszego zdrowia, ale też pozwolić na oszczędności! W internecie pełno jest informacji na ten temat, więc nie bójmy się ich poszukiwać ?

Nieprzerwanie życzymy Wam zdrowia i… powodzenia w odkrywaniu swoich nowych zdolności albo rozwijaniu tych już istniejących ?

A jeśli macie jakieś ciekawe pomysły albo strony www do polecenia w tym temacie, to śmiało umieszczajcie je w komentarzach pod tym postem na naszym profilu na Facebooku – uczmy się nawzajem! ?

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 29 marca 2020