Blog / Jak możemy Ci pomóc w wytrwaniu w postanowieniach noworocznych?

Jak możemy Ci pomóc w wytrwaniu w postanowieniach noworocznych?

Kto z nas choć raz w życiu nie obiecał sobie że coś zmieni w nowym roku? Wiele osób formułuje postanowienia noworoczne. Koniec starego i początek nowego roku skłaniają nas do refleksji nad minionym czasem i dają nam chęć do zmian w nadchodzących miesiącach.

Dlaczego trudno dotrzymać postanowień noworocznych?

Co prawda większość z tych postanowień niestety nie dochodzi do skutku, gdyż po świątecznej przerwie wracamy do szarej rzeczywistości i nasz zapał mija. Często też ten nagły zryw pokazuje że na efekty jednak trzeba poczekać dłużej niż nam się wydaje i wymaga to o wiele więcej pracy.

Jak możemy pomóc?

Najlepsze postanowienia to bez wątpienia te odnośnie naszego zdrowia i warto zrobić wszystko, żeby ich dotrzymać 😉 W tej kwestii z przyjemnością możemy pomóc, o czym pisaliśmy już kilkukrotnie…

O przeglądzie organizmu wspominaliśmy przy okazji jesieni (TUTAJ), ale to dobry pomysł w każdej chwili, niezależnie od pory roku. Niezmiennie popieramy tutaj profilaktykę zdrowotną i obserwację swojego organizmu. Zdecydowanie łatwiej jest zapobiegać chorobom niż je leczyć.

Biorezonans pomaga również w leczeniu uzależnień. O terapii antyalkoholowej pisaliśmy TUTAJ.  Jednak niezmiennie od wielu lat najpopularniejszymi postanowienia są rzucanie palenia oraz dieta.

Biorezonans w walce z uzależnieniami

W naszym gabinecie wykonujemy także terapie antynikotynowe i likwidujące łaknienie. Zatem w kwestii uzależnień również pozostajemy do Waszej dyspozycji, co znacznie może ułatwić Wam realizację tych postanowień. Oczywiście przed podjęciem takich terapii wymagana jest konsultacja z naszym Terapeutą, bowiem ważne jest odpowiednie przygotowanie.

Możemy wspomóc oczyszczanie organizmu z toksyn oraz sprawić, że nasz organizm będzie reagował na alkohol/nikotynę/nadmierne objadanie się jak na truciznę. Zabiegi tego typu są oczywiście bezpieczne oraz całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne oraz nie mają skutków ubocznych. Sukces zapewnia terapia oraz postępowanie według zaleceń Terapeuty dostosowanych indywidualnie do Pacjenta.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszamy oczywiście do kontaktu! Śmiało dzwońcie i umawiajcie się na wizytę: 608 492 223.

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 10 stycznia 2021