Blog / Historie naszych Pacjentów <3

Historie naszych Pacjentów <3

Nasi Pacjenci często opowiadają nam historie swoich chorób i o tym jaką przebyli żmudną  i długą drogę w poszukiwaniu źródła dolegliwości. Bywają to czasami naprawdę trudne i emocjonalne opowieści…

Niektórzy z Was już wiedzą, że nasza historia z biorezonansem również zaczęła się od ciężkich poszukiwań przyczyn choroby córki i chodzenia od lekarza do lekarza. Trwało to kilkanaście lat! Dopiero po takim czasie znaleźliśmy prawdziwe podłoże dolegliwości, a to była dopiero połowa drogi, bo przed nami było jeszcze leczenie. Po wielu próbach trafiliśmy w końcu do odpowiedniej osoby, która poleciła nam biorezonans. Nam ta metoda uratowała życie, dlatego postanowiliśmy pomagać innym – ludziom takim jak my ❤️

Ze względu na poszanowanie prywatności nie udostępniamy nigdzie opowieści naszych Pacjentów. Jednak ku naszej uciesze niektóre osoby same dzielą się nimi w opiniach o naszym gabinecie, za co bardzo dziękujemy ❤️ To dla nas najlepsze rekomendacje i naprawdę wiele dla nas znaczą!

Oto kilka z nich (pisownia oryginalna):

„Pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera i bardzo schludny i stylowy gabinet, ale co najważniejsze to niesamowita skuteczność. Miałem też dużo szczęścia bo wszystko zostało wykryte w odpowiednim momencie ale proces leczenia z 19 patogenów (w tym boleriozy i konfekcji z nią związanych) trwał zaledwie 5 miesięcy i zmiany są widoczne oraz odczuwalne. Szczerze polecam a sam z początku byłem sceptyczny.”
(P. Marcin)

„Moja historia jest taka, że cuda się zdarzają i tym cudem jest Pani Agnieszzka, która uratowała mi życie. Przez lata szukałam pomocy gdzie się dało i u lekarzy i na biorezonansach ale niestety bez rezultatu. Do Pani Agnieszki trafiłam praktycznie w ostatnim momencie , zrozpaczona, że nie ma juz dla mnie ratunku. I tylko dzięki wiedzy, Pani Agnieszki, zaangażowaniu i chęci pomocy , cierpliwosci i wyrorumialosci teraz mogę się cieszyć życiem i zdrowiem. Pani Agnieszko, bardzo serdecznie Pani dziękuję.!!!!! Nie ma takich słów którymi mogłabym wyrazić swoją wdzięczność!!!”
(P. Irina)

„Dziękuję za pomoc. Męża uczulonego na koty (a mamy dwa) kurz, trawy, brzozy udało sie odczulic. Byłam juz tak zrezygnowana, że myślałam o oddaniu naszych kotów, ponieważ funkcjonowanie z nimi pod jednym dachem stało się niemal niemożliwe, Pani Agnieszka ocaliła naszych milusińskich. Serdecznie dziękuję i bardzo polecam to miejsce.”
(P. Edyta)

„Wiele lat zmagałam się z dolegliwościami, których przyczyny nie był w stanie zdiagnozować żaden lekarz. Na szczęście trafiłam do gabinetu Pani Agnieszki gdzie zostałam objęta fachowym leczeniem i z każdą wizytą wracam do zdrowia. Polecam wszystkim!”
(P. Ana)

„Trafiłam do gabinetu biorezonansu Pani Agnieszki z rozpaczą w sercu po wizytach u wielu lekarzy i po 4 antybiotykach, które nie pomogły. Już po pierwszej wizycie poczułam się dużo lepiej, a po drugiej już mogłam zacząć normalnie funkcjonować. Pani Agnieszka i jej terapia dała mi nadzieję na normalne życie. Cieszę się, że trafiłam w to miejsce i poznałam Panią Agnieszkę. Gdybym mogła dałabym tych gwiazdek dużo, dużo więcej. Serdecznie polecam”
(P. Beata)

Powyższe opinie zostały napisane poprzez Google w wizytówce naszej firmy. Jeśli również chcecie się podzielić z innymi swoją opowieścią, to wystarczy kliknąć TUTAJ.

A jaka jest Wasza historia? Obiecujemy z pełną empatią Was wysłuchać i pomóc najbardziej jak to możliwe ❤️
Zachęcamy do odwiedzenia nas w gabinecie: 608 492 223

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 7 lipca 2022