Blog / Dlaczego wybraliśmy Bicom Optima?

Dlaczego wybraliśmy Bicom Optima?

Na rynku dostępnych jest kilka firm oferujących aparaturę do biorezonansu. Jak już może zauważyliście, w naszym gabinecie korzystamy z Bicom®Optima. Jesteście ciekawi skąd ten wybór? ?

Przede wszystkim wypróbowaliśmy skuteczność tego urządzenia na sobie i naszych bliskich. Nam pomogło w przezwyciężeniu wielu schorzeń, mniej i bardziej poważnych, zatem z czystym sumieniem możemy je polecić ?

Ponadto postawiliśmy na w pełni profesjonalnego i sprawdzonego producenta. Mowa tutaj o niemieckiej firmie REGUMED Regulative Medizintechnik GmbH, która specjalizuje się w wytwarzaniu aparatury do terapii biorezonansem już od 1987 roku. Dzięki tak wieloletniemu doświadczeniu oraz ścisłej współpracy z lekarzami i terapeutami z całego świata, stała się liderem w tym zakresie. Zatem jest to urządzenie najnowszej generacji, posiadające odpowiednie certyfikaty i spełniające normy ?

Jeżeli już mowa o certyfikatach, to niezwykle ważny był dla nas fakt, że jest to aparatura, której mogą używać jedynie profesjonaliści. Rozumiemy doskonale, że jeżeli oddajemy zdrowie swoje i naszych bliskich w czyjeś ręce, to musimy mieć zaufanie i poczucie bezpieczeństwa ?

Aby w ogóle móc zakupić urządzenie, musieliśmy przejść szereg dyplomowanych szkoleń o różnych poziomach zaawansowania. Tylko to gwarantuje profesjonalną obsługę aparatury i wykorzystanie w pełni jej umiejętności w zakresie biorezonansu ?

A trzeba przyznać że urządzenie ma bardzo szerokie spektrum możliwości. Łączy w sobie bowiem diagnostykę oraz 5 modułów terapeutycznych. Dzięki temu możemy przeprowadzić m.in. terapie:
➡ odczulanie alergii
➡ przeciwbólowe, stany ostre i przewlekłe
➡ uzależnień (antynikotynowa, antyalkoholowa, itp.)
➡ obciążeń organizmu, wirusy, grzyby, bakterie, pasożyty itp.
➡ chorób przewlekłych

Z przyjemnością opowiemy więcej na ten temat podczas wizyty w naszym gabinecie, do której jak zwykle gorąco zapraszamy ❤

Uprzednio prosimy jedynie umówić się telefonicznie pod numerem:
☎ 608 492 223

Pozdrawiamy i do zobaczenia! ?

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 3 marca 2020