Blog / Czym są patogeny i dlaczego ich wykrycie nie musi być złe?

Czym są patogeny i dlaczego ich wykrycie nie musi być złe?

W naszych postach często piszemy o sprawdzaniu patogenów podczas naszej diagnozy. Czym one właściwie są i dlaczego ich wykrycie nie jest aż takie złe?

Patogeny to czynniki chorobotwórcze, które mają za zadanie zainfekować organizm, rozprzestrzenić się w nim, przetrwać jak najdłużej i wywołać daną chorobę.

A co może być takim patogenem? Mogą nimi być m.in. wirusy, bakterie, grzyby, pierwotniaki, pasożyty, substancje chemiczne, niedobory pokarmowe, czynniki fizyczne i psychiczne. Nie musimy już chyba wspominać o tym, jakie mogą mieć niszczący wpływ na funkcjonowanie organizmu?

Dlaczego więc twierdzimy że wykrycie konkretnych czynników patogennych nie jest takie złe? Otóż często trafiają do nas osoby z przewlekłymi dolegliwościami, których nie udało się wyleczyć w sposób konwencjonalny. Diagnoza naszą aparaturą pozwala na przegląd całego organizmu i ustalenie, które konkretnie czynniki mu zagrażają.

Obecność testujemy za pomocą szklanych ampułek ? Patogeny mają swoją częstotliwość energetyczną, a urządzenie je sczytuje. W dalszym etapie prowadzona jest terapia biorezonansem, która zwyczajnie neutralizuje ich drgania.

Brzmi jak prosty i bezinwazyjny sposób na dbanie o własne zdrowie, prawda? My dodamy, że to również skuteczna metoda, o czym mogą Państwo przekonać się na własnej skórze! 

Zachęcamy gorąco do kontaktu: 608 492 223

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 3 marca 2020