Blog / Czy są jakiekolwiek skutki uboczne biorezonansu?

Czy są jakiekolwiek skutki uboczne biorezonansu?

Biorezonans staje się coraz bardziej popularną metodą terapii. Pozwala na odwracanie procesów chorobotwórczych poprzez zastosowanie odpowiednich częstotliwości. Nadal niestety u niektórych osób budzi pewne wątpliwości…

Czy biorezonans jest bezpieczny?

Często spotykamy się pytaniem czy aby na pewno biorezonans jest bezpieczny i czy istnieją jakiekolwiek potencjalne ryzyka terapii.

Warto ponownie tutaj podkreślić, że w naszym gabinecie korzystamy ze sprawdzonej i profesjonalnej aparatury Bicom®Optima. Urządzenie to ma bardzo szerokie spektrum możliwości, ale jest przede wszystkim bezpieczne! Jeśli chcecie więcej informacji na temat tego, dlaczego wybraliśmy akurat Bicom Optima, to odsyłamy do naszego wcześniejszego wpisu TUTAJ!

Terapia biorezonansem jest niezagrażająca zdrowiu i można ją stosować równolegle z terapiami klasycznymi i lekami. Jest bezbolesna, a niektóre osoby mogą odczuwać tylko lekkie mrowienie w ciele.

Czy są jakieś działania niepożądane biorezonansu?

W zależności od rodzaju terapii niektórzy Pacjenci mogą odczuwać pewne niepokojące dolegliwości. Jakie?

Skutki uboczne mogą być wynikiem intoksykacji organizmu przez martwe patogeny. Pozbycie się z organizmu grzybów, bakterii i wirusów determinuje nagłe uwolnienie dużych ilości obcych antygenowo białek do naszego krwioobiegu i układu limfatycznego. To z kolei wywołuje natychmiastową reakcję układu odpornościowego i toksyn, które powodują zatrucie organizmu. W efekcie Pacjent po zabiegu może odczuwać m.in.: senność, zmęczenie, bóle lub zawroty głowy, bóle mięśni i stawów czy niewielkie zmiany ciśnienia krwi. Może również wystąpić wysypka skórna i niewielka gorączka.

W naszym gabinecie standardem jest udzielenie dokładnej informacji o  wszystkich możliwych efektach ubocznych po zabiegach. Dla naszych Pacjentów przygotowujemy listę ewentualnych zaleceń, które możliwie jak najbardziej mają niwelować wspomniane działania niepożądane. Tutaj może znaczenie mieć np. spożycie odpowiedniej ilości wody.

Przeciwwskazania do stosowania biorezonansu

Aby wszystko było w jednym miejscu, warto również przypomnieć o tym czy są jakiekolwiek przeciwskazania do stosowania tej metody i czy biorezonans jest dla każdego. W tym celu odsyłamy do naszego wpisu blogowego na ten temat: TUTAJ!

Dodatkowe pytania?

Pamiętajcie, że jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości czy to na pewno metoda dla Was, to zawsze możecie się do nas odezwać! Wszelkie Wasze obawy rozwiejemy pod numerem telefonu: 608 492 223

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 15 listopada 2023