Blog / Czy pasożyty dotyczą również Ciebie i Twoich bliskich?

Czy pasożyty dotyczą również Ciebie i Twoich bliskich?

Zastanawialiście się kiedyś nad tym dlaczego zaleca się odrobaczać psy i koty nawet dwa razy w roku, a my tego nie robimy w zasadzie ogóle? Przecież jesteśmy tak samo narażeni na kontakt z pasożytami jak nasze zwierzęta⚠️

Według Światowej Organizacji Zdrowia problem może dotyczyć aż co dziesiątego człowieka, przy czym narażone najbardziej są nasze dzieci! A czy odnosi się to do Ciebie i Twoich bliskich?

Masz psa lub kota? Lubisz jeść sushi lub tatara? Twoje dziecko bawi się na placach zabaw i w piaskownicach? Pracując w ogródku nie zawsze zakładasz rękawiczki? Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałaś/eś twierdząco, to wiedz, że jesteś w kręgu osób, które są narażone na obecność pasożytów w organizmie.

Zamiast żyć dłużej w niepewności i być narażonym na wyniszczenie organizmu, zachęcamy do sprawdzenia ich obecności za pomocą naszej aparatury Bicom. Wykrywa ona fale elektromagnetyczne o określonej częstotliwości, które emitowane są przez pasożyty. Pozwala to określić ich rodzaj, a nawet lokalizację w naszym ciele. Wyniki są natychmiastowe!

Terapia biorezonansem potrafi również skutecznie zwalczyć pasożyty. Początkowo są unieszkodliwiane, po czym usuwane z organizmu (jak toksyny).

Z przyjemnością opowiemy więcej o tej metodzie podczas wizyty w naszym gabinecie? Prosimy tylko o wcześniejsze umówienie się pod numerem telefonu: 608 492 223

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 3 marca 2020