Blog / Czy biorezonans jest dla każdego?

Czy biorezonans jest dla każdego?

Nie raz pisaliśmy o tym, że biorezonans to bezpieczna, nieinwazyjna i w pełni bezbolesna metoda. Jest dla osób poszukujących pomocy w medycynie zgodnej z naturą i pozostającą bez skutków ubocznych.

Terapia jest niezagrażająca zdrowiu, nie wiąże się z przerwą w normalnym leczeniu oraz nie wpływa też na wchłanianie leków. Czyż nie brzmi to zatem jak idealny sposób na powrót do pełni zdrowia dla każdego? Otóż prawie, bo jest odpowiednia niemal dla wszystkich.

Jak dokładniej działa biorezonans?

Biorezonans łączy elementy fizyki i procesów biochemicznych. Oznacza to, że metoda opiera się na odbieraniu drgań własnych poszczególnych komórek i narządów Pacjenta. Następnym krokiem jest przetworzenie ich w urządzeniu i odesłanie jako drgania terapeutyczne, które mają na celu usprawnić proces leczenia.

Wspomniane drgania mają postać subtelnych sygnałów elektromagnetycznych. Jako że ich częstotliwość została wcześniej zaburzona przez czynniki chorobotwórcze, to dzięki działaniu używanej przez nas aparatury Bicom Optima, zostają one przywrócone do naturalnego stanu.

Terapia podstawowa rozpoczyna się wykorzystywaniem własnego spektrum drgań elektromagnetycznych Pacjenta. W tym celu należy dotykać elektrod połączonych kablem do gniazda wejściowego, co pozwala przewodzić sygnał do urządzenia. Drugi kabel prowadzi już specjalnie ustawione w aparaturze drgania (tj. terapeutyczne) od gniazda wyjściowego z powrotem do Pacjenta. Ten etap polega na przestrojeniu i zharmonizowaniu działania organizmu osoby chorej.

Następnym krokiem jest już skupienie na ognisku chorobowym.  W tym celu możemy przyłożyć elektrodę wejściową do schorowanego miejsca i/lub skorzystać ze specjalnego kubeczka, do którego włożymy wkładając ampułkę z czynnikiem patogennym, który ma związek z naszą dolegliwością.

Jakie są przeciwskazania do biorezonansu?

W związku z wykorzystywaniem fal elektromagnetycznych przeciwwskazaniami są rozrusznik serca (czy inne elektroniczne urządzenie) i metalowe protezy w ciele.

Terapia jest również odradzana kobietom w ciąży, ponieważ może ona mieć wpływ na płód.

Warto mieć również na uwadze, by przed wizytą nie zażywać leków sterydowych przez minimum tydzień, bowiem ich działanie wycisza objawy wywołane przez czynnik patogenny.

I ostatnia rzecz… W trakcie terapii nie można mieć przy sobie żadnych urządzeń metalowych czy elektronicznych. Dlaczego? Oddziaływać mogą na delikatne drgania elektromagnetyczne naszego ciała, przez co uzdrawianie może być nieskuteczne.

Czy terapia biorezonansem jest dla Ciebie?

Pamiętaj, że terapia jest dostosowana indywidualnie do każdego Pacjenta. Tutaj nie ma uogólnień… Do każdej osoby podchodzimy jednostkowo i sporządzamy personalny plan postępowania.  W ramach wizyty zapewniamy dokładną diagnozę, wyczerpujące konsultacje oraz dopasowaną terapię.

Masz wątpliwości czy to metoda dla Ciebie? Odezwij się do nas, umów na wizytę i… porozmawiajmy ? Dla nas każdy Pacjent jest ważny i zawsze staramy się pomóc możliwie jak najbardziej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji aż 5 dni w tygodniu, pod numerem telefonu: 608 492 223

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 28 maja 2021