Blog / CHIP BICOM – czym jest i jakie są korzyści z jego stosowania?

CHIP BICOM – czym jest i jakie są korzyści z jego stosowania?

CHIP BICOM to bardzo ciekawe uzupełnienie terapii aparaturą Bicom Optima, które przedłuża jej działanie. Daje to szansę na lepsze ustabilizowanie pracy naszego organizmu.

Jak działa chip?

To ferromagnetyk i nośnik informacji. Dzięki niemu możliwe jest zapisywanie programów terapeutycznych. Wzór częstotliwości generuje się podczas normalnej terapii i zapisuje się go na chipie. Zapamiętuje magnetyczny wzór częstotliwości (BMF) oraz dynamiczny pakiet mikroimpulsów (DMI). Co ciekawe można zapisywać łącznie nawet cały cykl programów terapii.

Oznacza to oczywiście że taki chip przypisany jest indywidualnie i może służyć tylko jednemu pacjentowi. Aczkolwiek może on być programowany wielokrotnie.

Oczywiście aby móc zapisywać informacje na Chipie, gabinet biorezonansu musi być wyposażony w odpowiednie do tego dodatkowe urządzenie, czyli programator do chipów.

Jak taki chip wygląda?

Jest on wklejony w okrągły plaster. To produkt bardzo łatwy w użyciu i raczej nie ma ograniczeń w jego stosowaniu – można go używać nawet w kąpieli czy saunie. Nie podrażnia skóry oraz przepuszcza powietrze.

Jak go stosować?

Tuż po terapii należy go umieścić na ciele pacjenta. Najlepszym na to miejscem są okolice pod pępkiem. Aczkolwiek dobrymi miejscami są również te, których terapia dotyczy, czyli np. bolące kolano, ręka itp.

Oddziałowuje on organizm między spotkaniami. Czas aktywności takiego chipa to ok. 3-4 tygodnie. Po tym czasie zapisana informacja zostaje dezaktywowana.

Trzeba przyznać że zastosowanie Chipa Bicom jest wyjątkowe przydatne w dobie pandemii, bowiem pozwala na terapię zdalną. Jednak warto o nim pomyśleć również planując urlopy.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat to oczywiście służymy pomocą i zapraszamy gorąco do kontaktu! ❤️

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 20 września 2020