Blog / Biorezonans w walce z alkoholizmem

Biorezonans w walce z alkoholizmem

Alkoholizm to choroba, a jak każda choroba to ona również wyniszcza nas organizm. Utrata zdrowia nie musi nastąpić tu raptownie, tylko może trwać czasami nawet „dobrych” kilka lat.

Alkohol często łączony jest ze spotkaniami towarzyskimi, odpoczynkiem, wakacjami. Wielu osobom poprawia nastrój i ich relaksuje. Trudno jest zatem wyłapać granicę między piciem towarzyskim a chorobowym. Należy pamiętać, że jest to choroba zarówno psychiczna jak i fizyczna. O jej tragicznych skutkach nie będziemy się rozpisywać, bowiem powstało już wiele mądrych artykułów na ten temat.

Biorezonans a walka z alkoholizmem

Jednym z głównych objawów tego uzależnienia jest głód alkoholowy, który objawia się pragnieniem lub poczuciem przymusu picia. I na tym skupiamy się terapii antyalkoholowej metodą biorezonansu. Wiemy bowiem, że eliminacja tego czynnika to jeden z największych sukcesów osoby uzależnionej i jeden z ważniejszych kroków do pokonania nałogu.

Jak wygląda terapia?

Jak każda terapia metodą biorezonansu jest to metoda bezbolesna i całkowicie bezpieczna.

Liczba sesji oczywiście dobrana jest indywidualnie do potrzeb pacjenta, jednak liczba ta na ogół waha się od ok. 5 do ok. 10. Najpierw następuje usunięcie głodu alkoholu za pomocą odpowiednio dobranych fal elektromagnetycznych. Następnie skupiamy się na detoksie organizmu. W trakcie procesu oczyszczania organizmu z toksyn mogą pojawić się pewne symptomy typu senność, czy rozdrażnienie, jednak o wszystkim poinformuje Was terapeuta w gabinecie.

Ponadto terapia działa wyciszająco, eliminując objawy abstynencyjne.

Kto może poddać się terapii antyalkoholowej?

Na terapię zapraszamy wszystkie osoby borykające się z problemem alkoholizmu, bez względu na częstotliwość ani ilość spożywanego alkoholizmu. Jednakże osoby te muszą wyrazić chęć współpracy z terapeutą oraz zachować minimum 2-dniową abstynencję.

Walka z nałogiem alkoholowym nie jest łatwa, jednak dzięki wysokiej skuteczności działania aparatury Bicom Optima oraz odpowiedniej motywacji osoby uzależnionej, możliwe jest całkowite porzucenie alkoholu.

Niezależnie czy problem dotyczy Was czy Waszych bliskich pamiętajcie, aby nie bagatelizować wszelkich oznak alkoholizmu. Im szybciej zareagujecie tym łatwiejsze będzie wyjście z tej choroby.

Zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem: ☎️ 608 492 223

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 26 października 2020