Blog / Biorezonans a patogen Candida

Biorezonans a patogen Candida

Candida to patogen – rodzaj grzybów należący do rzędu drożdżakowców.

Drożdżaki te wydzielają do tkanek żywiciela enzymy trawienne oraz kwasy, co jest przyczyną ich uszkodzenia?Powstaje wtedy ognisko grzybicze, któremu towarzyszy stan zapalny, charakteryzujący się zaczerwienieniem, obrzękiem i oczywiście bólem ?

Zdrowe komórki i tkanki są w stanie obronić się przed drobnoustrojami, jednak komórki osłabione zazwyczaj stają się ich pożywką.

Produkty przemiany materii drożdżaków są wydalane do tkanek organizmu, skąd trafiają do krwioobiegu, wywołując zatrucie organizmu żywiciela oraz osłabienie układu odpornościowego ?

W tego typu sytuacjach z pomocą przychodzi biorezonans, który umożliwia wykrywanie i cofnięcie procesów chorobotwórczych, jakie wywołuje Candida. Przeprowadzone zostały badania?‍? (w Laboratorium Diagnostyki Mikrobiologicznej Lublinie) potwierdzające, że biorezonans nie tylko zahamował rozwój bakterii, ale też zmniejszył ich ilość, a po 30 dniach stosowania biorezonansu bakterie w ogóle przestały występować!?

Aby sprawdzić czy problem dotyczy również Państwa zapraszamy do naszego Gabinetu. W przypadku potwierdzenia diagnozy, zapewniamy terapię, który przywróci harmonię w organizmie?

W celu umówienia wizyty, zachęcamy do kontaktu ? 608 492 223

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 3 marca 2020