Blog / Zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo wizyt w gabinecie

Zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo wizyt w gabinecie

Według prognoz czwarta fala koronawirusa tuż tuż, bowiem prawdopodobnie będzie miała miejsce w październiku. Jesień to dodatkowo okres chorobowy, a w naszym gabinecie przyjmujemy często osoby z obniżoną odpornością.

Z naszej strony zapewniamy stosowanie specjalnych środków ochrony, jednak w trosce o bezpieczeństwo naszych Pacjentów, prosimy również Państwa o ostrożność w kwestii wizyt.

Zatem jeśli są Państwo umówieni na wizytę, a zaobserwowali u siebie objawy infekcji lub mieli kontakt z osobą chorą lub podejrzaną o zakażenie COVID-19 w ciągu ostatnich 14 dni, bardzo prosimy o telefoniczne odwołanie spotkania. Z przyjemnością umówimy termin nowej wizyty, kiedy tylko zagrożenie minie.

Dodatkowo należy pamiętać, że żadna szczepionka nie daje 100% gwarancji ochrony przed zakażeniem. Niestety nawet pomimo zaszczepienia możliwe jest rozprzestrzenianie zakażenia wśród innych osób, samemu nie chorując.

Dlatego podczas wizyty prosimy o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa – prawidłowe noszenie maseczki,  mycie i odkażanie rąk oraz zachowanie dystansu społecznego.

Zakażenie koronawirusem jest niestety wciąż realnym zagrożeniem, dlatego dbajmy o siebie nawzajem ❤️

Życzymy dużo zdrowia i w razie wszelkich pytań lub wątpliwości służymy pomocą pod numerem telefonu: 608 492 223

Autor posta: Agnieszka|Opublikowano 30 września 2021